MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 5577291
nr 557 7291
Sideboard
50-tal, teak, längd: 137, djup: 39, höjd: 68
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 december 2008
kl 19:53:46
350 kr
800 kr
450 kr
550 kr
750 kr
850 kr
950 kr
900 kr